FESTIVALIGRUPID 2023

Siin on kirjas

OK    juba komplekteerunud festivaligrupid
PS     veel poolikud grupid, kes ootavad liitujaid
RG     festivaligrupi number
ISE   korraldavad ise kogu logistika
BL - bussiga või lennukiga
 

BL RG

arv

  grupp koht festival festivali_aeg riik reisi_koguaeg
             
B OK  1 17   Lea Tartu Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
B OK 1 12   Lea Tartu Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
B OK 1   12   Päikeseratas Tartu Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
                       
B OK 2 13   Sassis Sussid Sauga Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
B OK 2 14   Tantsusõtsed Haapsalu Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
B OK 2   23   Tori RM SR Tori Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
                       
B OK 3 15   Sinilind Elva Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
B OK 3   17   Taherpill Emmaste Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
                       
B OK 4 10   Torma Torma Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
B OK 4 10   Lahe Lümati Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
B OK 4   13   Torma Torma Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
                       
B OK 5 23   Joondu Jüri Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
B OK 5 1   Rein Kippar Kuusalu Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
B OK 5   20   Sakukad Saku Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
                       
B OK 6   62   Joondu Jüri Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
                       
B OK 7 16   Randvere TP Randvere Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
B OK 7 14   Randvere TP Randvere Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
B OK 7 16   Randvere TP Randvere Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
B OK 7 25   Randvere TP Randvere Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
B OK 7 18   Randvere TP Randvere Europeade 12.-16.07. Saksamaa 11.-18.07.
                       
B OK 8 ISE 20   Helletajad Hellenurme Europeade 12.-16.07. Saksamaa ise
                       
B OK 9 13   Rabaroosid Tudulinna Mako 6.-10.07. Ungari 04.-12.07.
B OK 9 15   Omasoodu Maidla Mako 6.-10.07. Ungari 04.-12.07.
B OK 9 13   Kuppari K- Nõmme Mako 6.-10.07. Ungari 04.-12.07.
B OK 9 12   Eideratas Rapla Mako 6.-10.07. Ungari 04.-12.07.
                       
B PS 10 16   Ilolang Nõo Praha 20.-23.07. Tsehhi 19.-24.07.
B PS 10 15   Revelia Tartu Praha 20.-23.07. Tsehhi 19.-24.07.
B PS 10 ??   ???  liituge siia   Praha 20.-23.07. Tsehhi 19.-24.07.
                       
B OK 11 19   Roosi Riisipere Ohrid 14.-18.08. P._Makedonia 10.-22.08.
B OK 11 11   S. Simmajad Saue Ohrid 14.-18.08. P._Makedonia 10.-22.08.
B OK 11 7   Kohila_Prowad Kohila Ohrid 14.-18.08. P._Makedonia 10.-22.08.
B OK 11 7   Kohila_Naised Kohila Ohrid 14.-18.08. P._Makedonia 10.-22.08.
             
L OK 12 15   Sõle Segajad Käina Bathumi 20.-25.07. Gruusia 19.-26.07.
L PS 12 ??   liituge max 14   Bathumi 20.-25.07. Gruusia 19.-26.07.
             
L OK 12 19   SK Serviti Pällu Bathumi 20.-25.07. Gruusia 19.-26.07.
L OK 12 13   Äksi SK Äksi Bathumi 20.-25.07. Gruusia 19.-26.07.
                       
L OK 13 30   ??  Viljandimaa Bakuriani 10.-15.07. Gruusia 08.-16.07.
L OK 13   ??  Viljandimaa Bakuriani 10.-15.07. Gruusia 08.-16.07.
L OK 13 17   Krõõt ja Kraaded Pärnumaa Bakuriani 10.-15.07. Gruusia 08.-16.07.
L OK 13 13   Vormsi Vormsi Bakuriani 10.-15.07. Gruusia 08.-16.07.
             
B PS 14 10   Vallatu Auto Jõõpre Rimini 21.-25.09. Itaalia 18.-28.09.
B PS 14   ??  liituge siia   Rimini 21.-25.09. Itaalia 18.-28.09.
B PS 14   ??  liituge siia   Rimini 21.-25.09. Itaalia 18.-28.09.
             
B OK 15 22   SR Kavalik Konguta Istria 23.-27.08. Horvaatia 21.-29.08.
B OK 15 22   NR_Kaera_Marid Võnnu Istria 23.-27.08. Horvaatia 21.-29.08.
B OK 15   SR_Kaaruskrapp Võnnu Istria 23.-27.08. Horvaatia 21.-29.08.
             
B OK 19 25   NR Ritsikad Risti Istria 23.-27.08. Horvaatia 21.-29.08.
B OK 19   SR_Heide_Tõmme Risti Istria 23.-27.08. Horvaatia 21.-29.08.
B OK 19 ??   ??  liituge siia   Istria 23.-27.08. Horvaatia 21.-29.08.
B OK 19 ??   ??  liituge siia   Istria 23.-27.08. Horvaatia 21.-29.08.
             
L OK 16 16   Paide Paide Luwuk 23.-31.08. Indoneesia 21.08-02.09
             
L OK 17 40   Laulustuudio Rapla Marrakech 8.-12.11. Maroko 06.-14.11.