KREEKA FESTIVALID 2017

FESTIVAL 2017 PARALIAS, HANIOTIS, NAFPAKTOSES jm.

Kõigile festivalidele võite võtta kaasa sõpru, tuttavaid, fänne, pereliikmeid jne. piiramata hulgal tingimusel, et bussigrupp oleks võimalusel 44 - 45 sõitjat ja esinemisgrupp esitaks vajaliku kestvusega publikut köitvat ja Eestit hästi esindavat-tutvustavat kava. Kui terve bussigrupi paneb kokku üks asjaajaja-korraldaja, siis ta ise saab reisi tasuta. Sama kehtib ka siis, kui terve bussigrupp ongi ühe juhendaja grupp - siis saab juhendaja reisi tasuta. Kui bussigrupp koosneb kahest või enamast erineva juhendaja rühmadest, siis jagame sooduskoha proportsionaalselt juhendajate vahel. Kui juhendaja ise kaasa ei sõida, siis laieneb see soodustus asjaajajale-korraldajale. See kõik kehtib siis, kui bussigrupp on kokku vähemalt 44 liikmeline.
Allpool toodud koguhinnad on eeldatavad, kuid peale konkreetseid hinnapäringuid võivad muutuda (viimaste aastate hinnavõrdluste põhjal ei tohiks toodud arvestused muutuda).
Minnes ja tulles on hinna sees kõik hommikusöögid ja õhtusöögid (HS), minnes hommikusöögi asemel varane lõunasöök (L). Toitlustus on korralik.

*) kõik koguhinnad sõltuvad bussigrupi täituvusest. Alltoodud hinnad on arvestusega, et bussis on vähemalt 44 maksvat reisijat)
Kõik majutused minnes ja tulles on hotellides, õhtu- ja hommikusöökidega.
Kõik hommikusöögid on rootsi lauas.
 

RAHVATANTS, RAHVAMUUSIKA
International Folk Festival “MUSIC & SEA” (rahvatants ja -muusika) -
15.06.2016 to 20.06.2016

RAHVATANTS, RAHVAMUUSIKA
International Folk Festival “MUSIC & SEA” (rahvatants ja -muusika ja koorilaul) -
19.09.2016 to 24.09.2016
Koorid võivad osaleda kas esinejana või kooride konkursil osalejana

Music and Sea festivalide kohta saate lugeda infot siit. Kui soovite minna neile festivalidele omal käel, siis kontaktid on ka selles kirjas.
Kui soovite kogu asjaajamist (bussitranspordiga) Eesti Europeade Komiteelt, siis täitke avaldus ja nimekiri ning saatke info@europeade.ee