GEORGIA FESTIVALID 2021

FESTIVALID SÕBRALIKUS GRUUSIAS
Gruusias rahvusvahelised tantsu-, laulu- ja muusikafestivalid "Kultuuride solidaarsus".
Gruusias osalemiseks täitke see avaldus ja täitke see nimekiri ning saatke aadressile info@europeade.ee

Festivalid toimuvad Gruusia kuurortides:
Kobuletis ja Batumis, Borjomi balneoloogilises ja klimaatilises kuurordis, Bakuriani suusa- ja kliimakuurordis, maailma vanimas linnas Kutaisis ja turismilinnas Akhaltsikhe. ..
Tõelise kunstifestivali korraldamiseks ja kultuuride solidaarsuse demonstreerimiseks kutsume osalema rahva- ja nüüdistantsurühmi, aga ka rahvamuusika ja nüüdismuusika kollektiive ning vokaalrühmi.
Ootame soovijatelt täidetud avaldust, 4-5 head reklaamivat fotot, tutvustust-ajalugu ja lühikest videot grupist.

1. festival "Kultuuride solidaarsus" toimub:
22. – 28. Juuni 2021 Batumi, Kobuleti, Kutaisi
Grupid majutuvad Urekis, Musta mere kuurordis. 22. juuni 2021 pärastlõunast alates ja lahkuvad Urekist pärast hommikusööki 28. juunil 2021.
Festivalil osalemine on tasuline
Majutus hotellides kuus ööd (seitse päeva), toitlustamine kolm korda päevas, huvitav puhkus ja ajaveetmine, kohalikud ekskursioonid, esinemised festivalil jne ...  maksab osalejale 215 eurot ...
***********
2. festival „Kultuuride solidaarsus“ toimub:
5.-11. Juuli 2021, Bakuriani, Borjomi, Akhaltsikhe ...
Grupid majutuvad Bakurianis 5. juuli 2021 pärastlõunast alates ja lahkuvad Bakurianist 11. juulil 2021 pärast hommikusööki.
Festivalil osalemine on tasuline
Majutus hotellides kuus ööd (seitse päeva), toitlustamine kolm korda päevas, huvitav puhkus ja ajaveetmine, kohalikud ekskursioonid, esinemised festivalil jne  ... maksab osalejale 250 eurot ...
*********** 

Lennupiletitega ja kogu korraldusliku asjaajamisega tegeleb Eestis Europeade Komitee.
Lennukiga saabuvatele gruppidele (lennujaamad: Thbilisi, Kutaisi, Batumi ...) aitavad festivali korraldajad tellida busse transpordiks lennujaamast sihtkohta ja tagasi. Samuti peaksid need bussid pakkuma osalejate transporti kogu festivali vältel ja loomulikult on see gruppidele lisakulu (lisandub eeltoodud osalustasule).
Festivalil osalejate minimaalne arv peab olema 10 ja maksimumarv pole piiratud.
Osalejate vanus on alates 12 aastat .... kuni 100+. Kõigil peab olema rahvusvaheline tervisekindlustus. Tantsurühmadele on lubatud nii elav muusika kui ka salvestatud muusika.
Iga rühma esinemise kestus ava- ja lõpukontsertidel ei tohi olla pikem kui 10 minutit. Muudel üritustel mitte rohkem kui 20 minutit. Pigem vähem, kui kasvõi natukegi rohkem.
Majutus korraldatakse hotellides kahestes-kolmestes tubades, igas toas on televiisor, kliimaseade, dušš ja tualett. Toitlustus 3x päevas, toit on mitmekesine ja kvaliteetne.
Vähemalt 20 protsenti ülaltoodud osalustasust tuleb pärast avalduse esitamist 30 päeva jooksul deposiidina ette maksta, et saada garantii teie osalemise kohta festivalil ja hotelli broneerimiseks. Pärast seda saadetakse rühmale ametlik festivalikutse. Ülejäänud (80 protsenti) summa saab tasuda hiljem ülekandega või saabumispäeval sularahas.
Hoiatus! Teie hilisem otsus mitte osaleda meie festivalil pärast ametliku festivalikutse saatmist ei ole deposiidi tagasimakse põhjus.
Seetõttu palume rühmajuhtidel sellele erilist tähelepanu pöörata ja sellega arvestada.
 

Kui tekkis küsimusi ja vajate vastust, helistage 56459359 Valdo Rebane