UNGARI FESTIVALID 2020

UNGARI MAAKONDADEVAHELINE FESTIVAL 2020

RAHVATANTS, RAHVAMUUSIKA
lasterühmadest memmede-taatideni välja

Kõigile festivalidele võite võtta kaasa sõpru, tuttavaid, fänne, pereliikmeid jne. piiramata hulgal tingimusel,
et bussigrupp oleks võimalusel 44 - 46 sõitjat ja esinemisgrupp esitaks vajaliku kestvusega publikut köitvat ja Eestit hästi esindavat-tutvustavat kava ca 15 (max 20 minutit).
Minnes ja tulles on hinna sees kõik hommikusöögid ja õhtusöögid, minnes hommikusöögi asemel varane lõunasöök. Toitlustus on korralik.
(kohapeal Ungaris peab paaril väljasõidul lõunasöögi asemel leppima võileibadega)

Kui olete huvitatud, valige sobiv aeg ja täitke avaldus nning nimekiri ja lisage pildid. Saatke info@europeade.ee

Festivalide ajad saabumise ja lahkumise kuupäevadega:

TÄIS – 01-06 July 2020. (5 night) – TÄIS
Estonia (Koigi lapsed, memmed ja SR Helkur )
Triskari Dantza Taldea from Izarra (Urkabustaiz) – Basque Country
Zespół Pieśni i Tańca Małe Słowianki (grupy młodsze) from Kraków – Poland
Vizovjánek – soubor valašských písní a tanců o.s from Vizovice – Czech republic

08-13 July 2020. (5 night) – TÄIS
Estonia  (NR Oru Marid 18, NR Rõõmulised Raasikult 12, NR Audru Naised 11)
Zespół Pieśni i Tańca Bielsko from Bielsko-Biała – Poland

15-20 July 2020. (5 night)
Estonia ( SK Serviti (Mustvee) 15  ja 30 vaba kohta. Kiirustage!.. )
Grupo Folclórico e Etnográfico da Ribeira da Mata – Portugal (Coimbra – Soure)
Zespół Pieśni i Tańca Małe Słowianki (im. druhny Władysławy Marii Francuz grupy starsze) from Kraków – Poland

TÄIS  – 22-27 July 2020. (5 night) – TÄIS
Tautas deju kolektīvs Rība from Rīga – Latvia
Zespół Tańca Ludowego Ostrołęka from Ostrołęka – Poland
Dětský Folklorní Soubor Slováček from Brno – Czech republic
Societat Musical Lira Castellonera from Villanueva de Castellón – Spain

TÄIS  – 29 July – 03 August 2020. (5 night) – TÄIS 
Cianowice Representative Orchestra from Cianowic – Poland
Orchestre d’Harmonie de Croisilles from Croisilles – France (Pas-de-Calais)
Rancho das Cantarinhas da Mocidade da Castanheira do Campo – Portugal (Coimbra)
Vidējās paaudzes deju kolektīvs Rudzi from Ropaži and Tautas deju ansamblis Sprigulitis from Ādaži – Latvia
Jugendblaskapelle und GuVTEV d’Stoabacher from Aschau am Inn – Germany – (Oberbayern – Mühldorf am Inn)

(projekti hind ca 450 - 490** eurot)


Ungari, kokku ca 4500 km.
väljasõit esimese kuupäeva õhtul kell 22:00 ja tagasi viimase kuupäeva õhtul kella 23:00-ks.

 29.juuni.-08.juuli 2020 Ungari Mako
 06.-15.juuli 2020 Ungari Mako
 13.-22.juuli 2020 Ungari Mako

eelõhtul - väga hiline väljasõit (peale kella 22.00)
1. päev - varane lõunasöök ja Varssavisse ja majutus, õhtusöök
2. päev - väga vara (03.00-04.00) ärasõit hommikueinepakiga. 900 km sõitu Makosse kl. 19.00. Õhtusöök
3.,4.,5.,6. päev Makos, esinemised, väljasõidud, veekeskused, hobushow jm. 3 x päevas toitlustus.
7. päev - varane ärasõit. Strbske Plesos mägimatk. Majutus ja õhtusöök Popradis.
8. päev - hommikusöök ja Varssavisse. Õhtusöök.
9. päev koju


 

Andke teada oma soovist ja siis püüame kokku liita bussigrupi. Hind sõltub sõitjate arvust..

137 gruppi on juba Ungaris sel festivalil käinud:

(nagu näete, on tantsupidude *aastad olnud vähese külastatavusega - ju ei saa tantsijad-muusikud-lauljad piisavalt puhkuseaega ja ega tantsupidugi kuludeta möödu)

138    2020    uued grupid

        *2019:    --- jäi vahele

137    2018:    Folk Music Group "Torma", j. Mare Talve, Sadala, EE
136    2018:    Folk Dance Group "Kunglarahvas", j. Reeli Tänavsuu, Pärnu, EE
135    2018:    Folk Dance Group "Jürikad", j. Linda Pihu, Jüri, EE
134    2018:    Folk Dance Group "Päikeseratas", j. Maarika Tuttelberg, kehra, EE
133    2018:    Folk Dance Group "Paunvere Tootsid ja Teeled", j. Virve Muser, Palamuse, EE
132    2018:    Folk Dance Group  "Torma", j. Julia Tross, Torma, EE
131    2018:    Folk Dance Group "Lahe", j. Julia Tross, Lümati, EE

130    *2017:   Folk Dance Group "Roosi", EE
129    *2017:   Folk Dance Group "Ääsmäe", EE
128    *2017:   Folk Dance Group "Varbola", EE

127    2016:    Folk Dance Group "Sõle Segajad" - EE
126    2016:    Folk Dance Society "Pastlapaar" - EE
125    2016:    Folk Dance Group "Hermes" - EE
124    2016:    Children Folk Dance Group "Kommerts" - EE
123    2016:    Folk Dance Group "Lea" - EE
122    2016:    Children Folk Dance Group "Tantsukeeris" - EE
121    2016:    Folk Dance Group "Tark ei Torma" - EE

120    2015:    Folk Music Group of Muhu, Muhumaa, EE
119    2015:    Folklore Group of Muhu, Muhumaa, EE
118    2015:    Folk Dance Group "Tokkroes", Muhumaa, EE
117    2015:    Folk Dance Group of Muhu, Muhumaa, EE 
116    2015:    Choir of Äksi, Tartumaa, EE
116    2015:    Womens Choir of Lähte, Tartumaa, EE
115    2015:    Youth Folk Dance Group "Keerutajad", Paide, Järvamaa ,EE 
114    2015:    Youth Folk Dance Group "Südameke", Paide, Järvamaa ,EE   
113    2015:    Children Folk Dance Group of Keila School, Keila, Harjumaa ,EE  
112    2015:    Children Folk Dance Group "Päikeseratas", Saue, Harjumaa ,EE  
111    2015:    Folk Dance Group "Midrilinnud", Tsirguliina, Valgamaa  ,EE 

110    *2014: Folk Music Group "Siller", Ilmatsalu, Tartumaa, EE
109    *2014: Folk Dance Group "Trambali", Luunja, Tartumaa, EE
108    *2014: Ingerian Folk Dance Group "Metsäkukat", Jõhvi, Ida-Virumaa, EE

107    2013: Folk Dance Group „Poloda Piigad“, Mikitamäe, Põlvamaa, EE
106    2013: Folk Dance Group „Helgerid“, Räpina, Põlvamaa, EE
105    2013: Youth Folk Dance Group „Rüglikud“, Räpina, Põlvamaa, EE
104    2013: Folk Dance Group „Osula“, Sõmerpalu, Võru maakond, EE
103    2013: Folk Dance Group „Mari“, Sõmerpalu, Võru maakond, EE
102    2013: Folk Dance Group „Lustlik“ , Haapsalu, Läänemaa, EE
101    2013: Folk Dance Group „Kalurineiud”, Haapsalu, Läänemaa, EE
100    2013: Youth Folk Dance Group „Läki tantsule“, Haapsalu, Läänemaa, EE
99     2013: Naisrahvatantsurühm „Rabaroosid“, Tudulinna, Ida-Virumaa, EE
98     2013: Kambja Laulukoor „Läte”, Kambja, Tartumaa, EE

97     2012: Folk Dance Group" Sõsarad", Valga, Valgamaa, EE
96     2012: Seto Folkore Group "Käokuld", Värska, Põlvamaa, EE
95     2012: Folk Dance Group" Ääsmäe", Ääsmäe, Harjumaa, EE
94     2012: Folk Dance Group "Turba", Turba, Harjumaa, EE
93     2012: Folk Dance Group from Tabasalu, Harjumaa, EE
92     2012: Folk Dance Group of Vesiroosi Gymnasium, Rapla, Raplamaa, EE
91     2012: Folk Dance Group from Kuimetsa, Raplamaa, EE
90     2012: Childrens Folk Music Group "Mõmmid", Otepää, Valgamaa, EE
89     2012: Folk Music Orchestra "Karupojad", Otepää, EE

88     *2011: Folk Dance Group "Udusõlg", Saarepeedi, Viljandimaa, EE
87     *2011: Folk Dance Group "Pärilised", Pärsti, Viljandimaa, EE
86     *2011: Youth Folk Dance Group "Ru-Le-Me", Viljandi, Viljandimaa, EE

85     2010: Folk Dance Group "Lillekese", Võhma, Viljandimaa, EE
84     2010: Folk Dance Group "Pääsuke", Tallinn, EE
83     2010: Folk Dance Group "Lustilised", Lustivere, Jõgevamaa, EE
82     2010: Folk Dance Group "Meie Mari", Laiuse, Jõgevamaa, EE
81     2010: Folk Dance Group "Uhka", Imavere, Järvamaa, EE
80     2010: Folk Music Group "Pilistvere Pillimehed", Võhma, Viljandimaa, EE
79     2010: Harjumaa String Orchestra, Tallinn, EE
78     2010: Folk Dance Group from Järva-Jaani, Järvamaa, EE
77     2010: Mixed Choir from Järva-Jaani, Järvamaa, EE
76     2010: Väike-Maarja Folk Dance Group "Maarjakelluke", Lääne-Virumaa, EE
75     2010: Folk Dance Group "Loits", Suure-Jaani, Viljandimaa, EE
74     2010: Mixed Choir "Ilmatar", Suure-Jaani, Viljandimaa, EE
73     2010: Mixed Choir "Sõbrahing", Torma, Jõgevamaa, EE
72     2010: Maarja Magdaleena Choir, Maarja Magdaleena, Jõgevamaa, EE
71     2010: Line Dancers from Luua , Jõgevamaa, EE
70     2010: Folk Dance Group "Audru naised", Audru, Pärnumaa, EE
69     2010: Folk Dance Group "Taaratar", Tartu, EE
68     2010: Folk Dance Group "Sahistajate Salgake", Räpina, Põlvamaa, EE
67     2010: Folk Dance Group of Tallinn Pedagogical College, Tallinn, EE
66     2010: Folk Dance Group "Tuhkapusija", Orava, Põlvamaa, EE
65     2010: Childrens Folk Dance Group "Kãopojad", Orava, Põlvamaa, EE

64     *2009: Folk Dance Group "Soleke", Tallinn, EE

63     2008: Folk Dance Group Nőo VTK, Nõo, Tartumaa, EE
62     2008: Cantare Female Choir, Tartu, EE
61     2008: Folk Music Group "Kaljaan", Pajusi, Jõgevamaa, EE
60     2008: Folk Dance Group "Virmalised", Pőltsamaa, Jõgevamaa, EE
59     2008: Youth Choir from Pőltsamaa, Jõgevamaa, EE
58     2008: Folk Dance Group "Roosi", Haiba, Harjumaa, EE
57     2008: Folk Dance Group "Sirjelind", Riisipere, Harjumaa, EE
56     2008: Folk Dance Group "Naita", Tartu, EE
55     2008: Folk Dance Group "Hermes", Tartu, EE
54     2008: Folk Dance Group "Raatuse", Tartu, EE
53     2008: Folk Dance Group "Lea", Tartu, EE
52     2008: Folk Dance Group "Laieldes", Pärnu-Jaagupi, Pärnumaa, EE
51     2008: Folk Dance Group "Eite-Taati", Pärnu-Jaagupi, Pärnumaa, EE
50     2008: Folk Dance Group "Laaberjalg", Märjamaa, Raplamaa, EE
49     2008: Folk Dance Group "Piiprellid", Kuressaare, Saaremaa, EE
48     2008: Folk Dance Group "Õieti", Kuressaare, Saaremaa, EE
47     2008: Folk Dance Group "Kadaka mari", Kärla, Saaremaa, EE
46     2008: Folk Dance Group "Juuru", Juuru, Raplamaa, EE
45     2008: Folk Dance Group "Anna minna", Järlepa, Raplamaa, EE
44     2008: Folk Dance Group "Päikeseratas", Tartu EE
43     2008: Folk Dance Group from Ääsmäe, Harjumaa, EE
42     2008: Folk Dance Group "Kiitsharakad" , Vana-Vigala, Raplamaa, EE
41     2008: Folk Dance Group "Lapulised" , Aruküla, Harjumaa, EE
40     2008: Folk Dance Group "Kadrina", Kadrina, Lääne-Virumaa, EE
39     2008: Folk Dance Group from Rakvere, Lääne-Virumaa, EE
38     2008: Folk Dance Group "Vikerkaar" , Tartu, EE
37     2008: Folk Dance Group "Keikal", Keila, Harjumaa, EE
36     2008: Folk Music Group from Nõmme, Tallinn, EE
35     2008: Folk Dance Group "Viisuveeretajad" , Tallinn, EE
34     2008: Folk Dance Group "Vorms"i, Vormsi, Läänemaa, EE
33     2008: Womens Choir "Paula", Märjamaa, Raplamaa, EE
32     2008: Folk Dance Group "Leisberg", Leisi, Saaremaa, EE
31     2008: Folk Music Group "Kuldvötmeke", Liiva, Muhumaa, EE
30     2008: Folk Music Group from Väägvere, Tartumaa, EE
29     2008: Vocal Music Group "Muhu Mehed", Liiva, muhumaa, EE
28     2008: Folk Dance Group "Ehaviir", Orissaare, Saaremaa, EE

27     2007: Folk Dance Group "Kabujalake", Kuusalu, Harjumaa, EE
26     2007: Folk Dance Group "Kusta", Tartu, EE
25     2007: Folk Dance Group of Haanja, Võrumaa, EE
24     2007: Folk Dance Group "Saue Simmajad", Saue, Harjumaa, EE
23     2007: Folk Dance Group "Karap", Koeru, Järvamaa, EE
22     2007: Folk Dance Group "Vikertiimer" , Kambja, Tartumaa, EE
21     2007: Folk Dance Group "Kaktus", Türi, Järvamaa, EE
20     2007: Folk Dance Group "Opsal", Puhja, tartumaa, EE
19     2007: Folk Dance Group "Värten", Põlva, Põlvamaa, EE
18     2007: Seto Folk Dance Group "Hobehall", Mikitamäe, Põlvamaa, EE
17     2007: Folk Dance Group "Paras Paar", Räpina, Põlvamaa, EE
16     2007: Folk Dance Group from Tarvastu, Viljandimaa, EE
15     2007: Folk Dance Group "Vihista Viisku", Vastse-Kuuste, Põlvamaa, EE
14     2007: Folk Dance Group from Luunja, Tartumaa, EE
13     2007: Folk Dance Group "Torma", Torma, Jõgevamaa, EE
12     2007: Folk Dance Group from Raikküla", Raplamaa, EE
11     2007: Folk Dance Group "Madelin", Nõo, Tartumaa, EE
10     2007: Folk Dance Group "Solus", Leisi, saaremaa, EE
 9     2007: Folk Dance Group "Leisberg", Leisi, Saaremaa, EE

 8     2006: Folk Dance Group "Tantsusarvikud" , Tallinn, EE
 7     2006: Folk Dance Group "Kullerid" , Vastseliina, Võrumaa, EE
 6     2006: Folk Dance Group "Hopser", Võru, Võrumaa, EE
 5     2006: Folk Dance Group "Pangviina", Saku, Harjumaa, EE
 4     2006: Folk Dance Group "Virvering", Tamsalu, Lääne-Virumaa, EE
 3     2006: Folk Dance Group from Väike-Maarja, Lääne-Virumaa, EE

        2005: ---

        *2004: ---

 2     2003: Folk Dance Group "Segapidi" Haljala, Lääne-Virumaa, EE

 1     2002: Russian Folk Dance Group "Junost", Narva, Ida-Virumaa, EE